get a quote

 
 
 
 
I
I
I
 
 
   
  Faydalı Bağlantılar
  arrow Söve Nedir?
  arrow Nasıl Uygulanır?

  Ürün Çeşitlerimiz
  arrow Düz Yüzeyli Ahşap Kaplamalar
  arrow Çıta ve Küpeşteler
  arrow Baskılı Paneller
  arrow Köşe Taşları
  arrow Kilit Taşları
  arrow Payandalar
  arrow Mermer Desenli Kaplamalar
  arrow Denizlikler
  arrow Taçlar
  arrow Kat Silmeleri
  arrow Söveler
  arrow Paneller
  arrow Asmolen / Strafor / Köpük


  arrow Hakkımızda
  arrow Bize Ulaşın
  arrow Ürünlerimiz
  arrow Referanslarımız

Sakarya'da Hava

SAKARYA


 

Dünya Söve Hakkında

 

Söve dış cephelerde kullanılan polistrenden yapılma hazır elemanlardır. Oldukça fazla model seçeneğiyle, farklı tasarımların yapılmasına olanak sağlamasıyla mimarlar ve tasarımcılar için bulunmaz bir kolaylık ve esneklik sağlar. Günümüz inşaat sektöründe çok değişik malzemelerden elde edilen metal alaşımlı, poliüretan, polyester, ahşap, beton ve doğal taşlardan işlenerek çok değişik modellerde ve ölçülerde hazırlanmış söveleri bulmak mümkündür. Bu söveler montaja hazır halde bulunurlar.

Hazır söveler içinde en çok uygulama payı polistren köpük (strafor) sövelere aittir. Çünkü polistren söveler diğerlerine göre ekonomiktir, uygulaması çok kolaydır, uzun ömürlüdür, istenilen şekillerde hızlı bir şekilde üretilebilir ve hafifdir.

Dünya Söve markası altında üretimini yaptığı söve grubunda; devamlı güncellenen ürün yelpazesiyle, gelişmiş üretim sistemleriyle sektörde önemli bir yere sahiptir. Dünya Söve her türlü estetik tarza ait söve modeline sahiptir. Sahip olduğu onlarca modelin yanında istenilen şekil ve ölçülerde üretim yapabilecek olanaklara ve makine kapasitesine sahiptir. Polistrenden yapılan hazır söveler maliyet, kalite ve montaj kolaylığı açısından tercih edilmektedir. Senaform söve uygulamaları, yapılarımıza estetik kazandırması açısından inşaat sektöründe sıkca kullanılan bir ürün haline gelmiştir.

 
  Firmamızdan Duyurular  
 
Başlık
Tarih
 18.06.2016
18.06.2016 15:32
 Web sitemiz yayına girdi...
 
   
     
   

 
Copyright © 2017 SARAY YAPI & Dünya Söve

İletişim